Dotace na nákup strojů pro malé, střední i velké podniky

Dobrý den. Uvažujete o nákupu strojů, ale dotace na stroje v programu OPPIK – Technologie (viz leták pod odkazem) není určena pro Vaši provozovnu, protože neleží v podporované oblasti anebo Vaše společnost již nespadá do kategorie malých podniků?

Pak je tu jedinečná příležitost právě pro Vás!

Byla otevřena 3. Výzva programu INOVACE a 2. Výzva programu ÚSPORY ENERGIE, kde máte možnost získat dotaci na stroje, za podmínek, viz níže:

Na nákup strojů a zařízení, za podmínky, že projekt navazuje na předchozí ukončený vývoj a výzkum (ať vlastní nebo ve spolupráci) zakončený funkčním prototypem.
Žádost o dotaci se bude moci podávat od 18. 1. 2017.

Na nákup strojů a zařízení, které vykazuje menší energetickou náročnost jako to stávající a za podmínky, že staré zařízení bude plně nahrazeno novým.
Žádost o dotaci se bude moci podat od 15. 12. 2016.

POZOR:
Garance otevření Výzev je jen 14 dní (dokud nedojde více než ke 2,5 násobnému převisu poptávky nad alokovanou částkou dotací pro danou výzvu)

V případě zájmu prosím o kontaktování mé asistentky Jitky Hrubé tel. 725 827 332, email: jitka.hruba@azdotaceeu.cz, aby naplánovala návštěvu i ve Vaší provozovně. Na místě pak posoudíme optimální dotační titul pro Váš podnikatelský záměr a dohodneme podmínky naší spolupráce.

S přáním hezkého dne,

Jiří Seidl


AZ DOTACE EU, s.r.o., Cejl 40/107, Brno 602 00
T.: 733 502 050, E.: jiri.seidl@azdotaceeu.cz, Azdotaceeu.cz

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.

    • Rubriky

    • Máte nápad k realizaci? Napište nám.

    • Archivy